Úvod

16. března 2016 v 18:06 | Kristin The Killer |  Informačky
Ahoj lidi, tohle je historicky můj první blog! Doufám že se vám tady bude aspoň trochu líbit, no pokud ne, asi to moc nevadí. Asi bych sem měla napsat co tady najdete...
Informace
Prostě jen takový ty moje info o tomhle blogu, možná se vám budu vyzpovídat a taky nějaký plány do budoucna. Možná nějaký ty informace o Creepypastě, ale kdyby ano a bylo by toho víc, asi bych o tom měla rubriku zvlášť.
Já a Cleverbot
V poslední době si celkem často píšu s Cleverbot (radši neskloňuju... kdo ví, třeba je to holka!) a tak to sem budu překládat (takže to bude český). To co píše on bude tučně a moje slova budou normální. Když se zeptám kdo to je a odpoví mi, že je to holka, tak o "tom" budu psát v ženském rodě.
Překlady písniček
Tady budou písničky, které jsou v originálu anglicky. Budu nad text rovnou dávat ty písničky, pokusím se to najít s tím textem. Asi sem nebudu moc dávat ty, které jsou nějak známé... (hudba typu Imagine Dragons, která je docela i známá, by tady být neměla) A překlady budou moje - kdyby ne, pod českým textem vždycky najdete odkaz na toho, kdo to přeložil.
Moje shity
Tady najdete moje Fanfikce na Creepypastu, mnohdy úplná nesmyslná blbost... Tohle tady nebude moc často, ale pokusím se minimálně jednou za měsíc. No prostě vás těmahle sračkama budu srát každý měsíc. (reálně možná jednou - i víckrát - týdně)
Moje "Creepypasty"
No a tu platí vlastně to stejné co předtím, akorát to nebudou nějaký Fanfikce... Rozhodně se nebudu snažit vám to nějak cpát, prostě ten odvážlivec inteligentní si to přečte, jiný odvážlivec víc inteligentní tento blog smaže ze své historie internetu a už nikdy sem nepoleze. Do téhle rubriky budu psát moje povídky (yea, už zase...), nebudou ničím děsivý (snad jen svojí hnusností a blbostí) a pokud pro někoho ano, tak... Tak fakt sorry, ale... Asi se jdi léčit... (a tohle tady bude fakt jenom vyjímečně)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

Moc
Trochu
Vůbec

Komentáře

1 STIAK STIAK | E-mail | Web | 26. března 2016 v 18:13 | Reagovat

Owwww, vítej ve světě blogerů! XD
Okay... Cleverbot? S tím čímsi jsem si taky dlouho nepsala, asi bych to měla napravit, děkuju za připomenutí >w<
Jinak, tvoje rubrika s Cleverbotem mě bude bavit, protože... Protože je to Cleverbot a to na vysvětlení stačí vždycky xD
Překlady písniček? Aww, nejspíš tady najdu inspiraci na poslech něčeho dalśího... Skvěle ^w^ budu se těšit, stejně teď pomalu nemám co poslouchat xD
Jinak k tomu uvádění překladatele: God bless you VωV Ty se mi líbíš! :D

A jinak prostě celkově, vypadá to tu zajímavě a určitě je na co se těšit :D ^^
Hodně štěstí s blogem x3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama